| Sportcentrum Koráb
Sportcentrum KorábSportcentrum Koráb

Příměstské tábory

TERMÍNY:

30.7. - 3.8.2018

13.8. – 17.8.2018

Časový harmonogram:

pondělí - pátek,

8:00 - 16:30hod.

Dítě je nutné přihlásit na celý týden.

Věková kategorie: 6 – 12 let. Maximální počet dětí bude 16 a dva instruktoři.

Cena: 3 200Kč

Naším cílem je seznámit děti s více sporty pod vedením zkušených instruktorů, kteří dokážou děti sportem oslovit. Věříme, že i v dnešní době se děti chtějí hýbat.

Děti se během pobytu ve Sportcentrum Koráb seznámí hned s několika sporty. Aktivně si vyzkouší jak sporty tradiční, tak i méně známé. Dále na ně čekají různé sportovní kvízy, soutěže, poznávačky, doplňovačky a další.

Našimi prioritami jsou bezpečnost dětí, zábavný sportovní program, rozvoj sportovní zdatnosti a především spokojenost dětí a rodičů.

Děti budou po celý den doprovázet dva instruktoři. Každý má na starosti skupinu dětí, sportuje s nimi, povzbuzuje je ve výkonech, soutěží s nimi, pomáhá jim ve všech situacích a absolvuje s nimi celý program příměstského tábora. Naši instruktoři mají bohaté zkušenosti s jejich přípravou a realizací.

Každý den je pro děti připravena strava z naší restaurace, která si zakládá na originálních i klasických pokrmech připravených z čerstvých sezónních surovin.Během celého dne dbáme na dodržování pitného režimu. Děti mají k dispozici neustálý přísun tekutin.