| Sportcentrum Koráb
Sportcentrum KorábSportcentrum Koráb

Sportovní turnaje

Chystáte se uspořádat firemní turnaj? Sportcentrum Koráb je ideálním místem. Připravíme pro vaše zaměstnance nebo vaše hosty sportovní turnaj v beachvolejbalu, v malé kopané nebo petanqueu. Stačí nám zadat počet hráčů a my vám zajistíme kompletní sportovní servis. Časový harmonogram turnaje, rozlosování, výsledkovou listinu . . atd.

Zajistíme vám občerstvení a pitný režim v naší restauraci. Můžete se tedy plně věnovat svým hostům a pořádání turnaje nechte na nás.

Kapacita restaurace je 54 míst, na venkovních terasách se posadí celkem 60 osob. Moderní kuchyně se zaměřuje především na lokální a sezónní gastronomii. Krátké stálé menu dává velký prostor pro přípravu speciálních nabídek, ve kterých naleznete originální i klasické pokrmy sestavené z čerstvých sezónních produktů nebo vám připravíme pohoštění přímo dle vašich požadavků.

V areálu jsou další volné plochy vhodné pro doplňkové disciplíny vašeho sportovního dne např: lukostřelba, kriket, chůze na chůdách a jiné dle vašeho přání a zájmu.