| Sportcentrum Koráb
Sportcentrum KorábSportcentrum Koráb

Svatby

Restaurace KORÁB je ideálním místem pro vaši svatbu. Příjemné a moderní prostředí plně naplní vaše požadavky a bude tím správným místem pro vaši svatební hostinu. Kapacita restaurace je 54 míst k sezení + dvě venkovní terasy (zastřešená terasa 30 míst a nezastřešená terasa s krásným výhledem na Prahu 30 míst).

KVĚTINOVÁ VÝZDOBA

Restaurace KORÁB Vám zajistí květinovou výzdobu od našich osvědčených dodavatelů zcela dle Vašich představ. Váháte-li, rádi Vám poradíme, jaký styl by se pro Vaši svatební oslavu hodil nejlépe.

SVATEBNÍ HOSTINA

Naši kuchaři se postarají o to, aby jste na svatební hostinu nezapomněli. Připravíme vám jak klasické svatební menu nebo moderní gastronomii dle vašich požadavků, vše z čerstvých sezónních surovin. Náš personál s vámi dopředu projde celé menu s ohledem na vaše přání.

UBYTOVÁNÍ

Součástí areálu je také ubytování v nově rekonstruovaném Penzionu KORÁB. Pokoje splňují nároky moderního ubytování s veškerým standartním vybavením. Hostům tak můžete poskytnout přespání a vypustit rozvážení jednotlivých svatebčanů. Jako dárek od nás obdrží novomanželé pokoj Exklusive zdarma.SPORTCENTRUM KORÁB