Sauna KORÁB

Privátní sauna

Přijďte si odpočinout po náročném dni a zapomenout na všední starosti. Naše privátní sauna vám nabízí ničím nerušenou relaxaci v příjemném prostředí. Saunu si můžete objednat jen pro sebe nebo pro skupinu přátel. V saunové kabině ze světlého dřeva může pohodlně relaxovat až šest osob. Součastí privátní sauny je útulná relaxační místnost s posezením a relaxačními lůžky pro maximální pohodlí. K dispozici je i odpočinkový tisk.

Biopozitivní účinky sauny

Sauna je zcela jistě ta nejdokonalejší očista, jak duševní, tak fyzická. Působí blahodárně na fyzický i psychický stav člověka – bolest i napětí povolí, ztuhlé svalstvo se regeneruje, tělo se detoxikuje a vy si báječně odpočinete. Sauna posiluje imunitu, rozšiřuje cévy, zklidňuje činnost srdce, uvolňuje dýchací cesty, ale také potlačuje nespavost a nervozitu.

Nabízíme

Finská sauna

teplota 80 – 100°C, vlhkost 10 – 20%
Finská sauna je nejznámějším typem sauny s výraznými ozdravnými účinky na lidské tělo i psychiku. Intenzivním pocením se z těla odstraní jedovaté látky. Silné prohřátí posiluje funkce krevního oběhu i termoregulaci organismu a odstraňuje potíže jako např. syndrum studených nohou.

Hlavní výhody: vyplavení toxinů z těla, prokrvení orgánů, končetin i kůže, posílení imunitního systému, prevence alergií, zbavení stresu, depresí či migrén.

Tropická sauna

teplota 50 – 60°C, vlhkost 50 – 60%
Tropická sauna je ideální pro ty z nás, kterým nevyhovují vysoké teploty. Nižší teplota je kompenzována vyšší vlhkostí, čímž dosáhneme stejného efektu prohřátí i ozdravných účinků jako v případě finské sauny. Díky navození tropického vlhkého klimatu má tropická sauna blahodárné účinky při léčbě astmatu, onemocnění dýchacích cest, revmatismu, svalových onemocnění a syndromu studených nohou.

Hlavní výhody: nižší teplota, vyšší vlhkost, nevysušuje dýchací cesty ani vlasy, zvláčňuje pokožku, vhodná pro astmatiky.

Novinky

Zbrusu nová přetlaková hala

Zbrusu nová přetlaková hala

Domluveno! Pomyslný 🗝 od beachvolejbalových kurtů a zbrusu nové přetlakové haly nám předal majitel Sportcentra Koráb František Babka.

Beachvolejbalová škola Praha bude působit a provozovat již druhý pražský areál. V Domynu i nově na Korábu. Prodej stálých zimních rezervací v obou areálech probíhá v plném proudu a od 1. září začnou nábory dětí a mládeže do naší beach školy pod vedením šéftrenéra „Mártyho“ Tichého.
NEVÁHEJ A PŘIJĎ MEZI NÁS!♥️🏐

Superliga v plážovém fotbale

Superliga v plážovém fotbale

Začíná se už tento víkend, sobotní i nedělní program ve sportcentru Na Korábě na Praze 8 začíná už v 10 hodin. Mezi muži se o titul porve osm týmů, pohár obhajuje pražská Slavia. Pořádně nabitý bude hned následující víkend 18. a 19. července.

Beachvolejbal – letní sezóna 2020

Beachvolejbal – letní sezóna 2020

Hledáte kurt na beachvolejbal? Rezervujte si u nás kurt na celou letní sezonu za zvýhodněnou cenu.
Více informací na info@sckorab.cz nebo tel: 778 775 525.

Jak se k nám dostanete:

Autobus
Číslo 201, 166
Zastávka Bulovka
Od zastávky 3 minuty pěšky

Automobil
GPS: N50°6'48", E14°28'4"
Bezplatné parkování v areálu

Tramvaj
Číslo 3, 6, 10, 14 a 15
Zastávka Bulovka
Od zastávky 3 minuty pěšky

Cyklisté
Cykloturistická trasa A2 - Vltava pravobřežní, která spojuje severní Prahu s Prahou jižní je cca 1 km vzdálená.